Metin2-Turkiye

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
Metin2-Turkiye

1 HAFTADA KASILAN DENEME ÇAR

batman57
    batman57

1 HAFTADA KASILAN DENEME ÇAR Empty 1 HAFTADA KASILAN DENEME ÇAR

مُساهمة  batman57 الإثنين يناير 25, 2010 10:55 pm

Merhaba.2 hafta önce bir bedensel char kasıp sonuçlarını kaydedecektim.Bu char 33 Lv oldu.Ve kendini aştı...Böyle bir char yapmak için size önemli tavsiyeler vereceğim.
    1.İyi miktarda para olması lazım.Savunması iyi itemler almalıyız ki ölmeyelim
    2.Statümüzü başlangıçta 10 yapmalıyız.Sonra 2str 1hp gitmeliyiz.Str 90 olunca full hp gitmeliyiz.Hp 90 olduğunda ise 2dex 1sp gitmeliyiz.
    3.Skill dağıtımını iyi vermeliyiz.İlk önce hava kılıcını master yapmalıyız.Sonra kılıç çevirmeyi master yapmalıyız.Çünkü str fazla olduğu için daha fazla damage vurup feci şekilde can indiriyor3.masteri ise öfke veya üç yönlü kesme yapmalıyız.Üç yönlü ile 1k-1k-1k=3k ve kritik gelirse(mesela)1k-2k-2k=5k vurur.Bu yüzden str önemi büyüktür.
    Ben newlongjuda oynuyordum.Oyunda türk arkadaşlarım da vardı.Üç yönlü kesme skili ile beni yatırdı.%10 kritik vuruş şanslı itemi vardı.3 vuruşu da kritik geldi.65 Lv ve üç yönlü kesmesinin toplam saldırı değeri 6.Yani her biri 2k oluyor.Kritik geldiğinden dolayı 4k-4k-4k:12k.
    Toparlamak gerekirse:
    Statü:2str-1hp ilk stat puanları 10
    Skill:
    1.Hava kılıcı
    2.Hilesiz iseniz öfke hileli iseniz ve kritiğiniz bolca varsa üç yönlü kesme
    3.Öfke:çünkü 3.master en az 55 Lv civarı açılır.Kılıç çevirme:çünkü slotlara daha iyi vurursunuz.En son olarak hamleyi master yapın yararlı değil demiyorum yararlı ama diğerleri daha yararlı.

Not:Savunma'nın ve hp'nin fazla olması lazım.Çünkü str'ye yüklenildiği için hp fazla iner.
    Not:Eğer item basmak istemiyorum satın almak istiyorum derseniz paranız yoksa ve 30 Lv üzerindeyseniz istiridye çıkarın ve satın.Balık tutamıyorum derseniz balık botu açabilirsiniz.Günde 3 tane çıksa ve tanesi 150kdan satılsa 1 ayda müthiş para olur.
    Yorumlarınızı bekliyorum...

الوقت/التاريخ الآن هو الخميس مايو 02, 2024 5:27 pm